KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16066437
nr 1606 6437
Akvarell
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Signerad, "Den oemotståndlige". Akvarell, bildmått: 19x18 cm, yttermått inklusive ram: 32x30 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 18 mars 2024
kl 18:24:10
16/3 17:33:18